Světlana Witowská – profesionálka nebo reptiliánka?

Zatímco polovina národa slaví a ta druhá zapíjí žal nad výsledky prezidentských voleb, měla celá ta šaráda jeden překvapivý, ale velmi pozitivní důsledek: široká veřejnost zjistila, že máme v médiích i ženy – a dost husté, které dokážou vzít za práci. Světlana Witowská, která moderovala prezidentskou televizní debatu na ČT1, svým výkonem lehce strčila do kapsy oba kandidáty. Kde se vůbec vzala a proč jsme o ní doteď pořádně neslyšeli? A proč si tak úzkostlivě hlídá soukromí? Ne, že bychom byli nějaký bulvár, ale možná jsme na stopě velkého odhalení!
Milníky jejího veřejného působení lze vygůglit snadno. Světlana Witowská, dříve Zárubová, už dlouho pracuje jako moderátorka České televize, které je kromě několikaletého odskočení na Primu věrná už od svých třiadvaceti let. Nadějná studentka práv už předtím souhrou náhod posbírala mediální zkušenosti v ČTK a MF Dnes – její kamarádku totiž odvolali z místa soudkyně a naše hrdinka si všimla, že to pěkně smrdí, takže se o tom rozhodla napsat článek. Tohle správňáctví pak určilo celou její další kariéru.
Dotáhla to až do Událostí, hlavních zpráv na ČT1, moc dlouho tam ale nepobyla a přeběhla do večerních zpráv na Primě. Po návratu zpět chvíli moderovala pořad Sama doma, pak zakotvila v Interview ČT24, kde griluje politiky a další osobnosti dodnes – nejnověji to natřela okamurovci Radimu Fialovi.
V květnu 2017 se jí ale podařil ještě lepší kousek, když si do tohoto pořadu pozvala přímo agenta Bureše a doslova si ho namazala na chleba. Fanoušci jí potom za její výkon poslali pugét růží, který jí sice udělal radost, ale vyfotit se s ním odmítla. Proč asi? A kde vůbec bere energii na své energické, precizní výkony? Je snad upírka? Koupe se doma v panenské krvi? Nebo je reptiliánka z jiné planety?


A to jsme se ještě nedostali k jejímu vrcholnému číslu, kdy vyhrála prezidentskou debatu a spousta lidí by ji viděla na hradě radši než kteréhokoliv z kandidátů. S tím nelze nesouhlasit, ale přece jenom… když Česko hledá prezidenta, potřebuje znát každou pikošku ze života kandidátů. O Drahošovi jsme se tak například dozvěděli, že umí stáhnout králíka, je na malé chlapečky, pomocí speciálních brýlí ho ovládají Ilumináti, byl v STB, KGB, SS a Hitlerjugend a beztak může i za Bílou Horu, ale o Světlaně nevíme nic. Nutně tedy skrývá ještě větší šílenosti!
Náš tým se rozhodl, že to zjistí, proto investigativně zapátral a pod vlivem pravdu odhalujících substancí (veritasérum, alkohol atd.) se nám vyjevila Pravda, o které netuší ani na Parlamentních listech! Připravte se na děsivé odhalení a radši si sedněte, ať to s vámi nesekne. Světlana Witowská totiž je… žena dobrá ve své práci, která chce být známá díky tomu, co dělá, a ne historkám ze soukromí! Uff, a je to venku. Jsme rádi, že jsme tuhle šokující informaci odhalili jako první, a jdeme si pustit Interview ČT24.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *