Celebrity YZ: Anna Linhartová [Kameníková]

Herečka Anna Linhartová by se s trochou nadsázky dala označit jako prototyp zástupkyně pozdní Generace Y. Narodila se totiž v roce 1994, tedy jen rok předtím, než začaly s vagín vylízat děti, kterou jsou dnes označované jako Generace Z. Někdo ji zbožňuje, jiný ji nesnáší a tak by to mělo být. Ten kdo je každému jedno, je zhola k ničemu, měl by se nad sebou zamyslet a začít někoho srát.

Anča zaujme hned na první pohled svou vizáží – vypadá jako nektarinka, z které vyrůstají jemné měděné dráty (měla by si dát pozor, aby ji romští spoluobčané neodvezli do sběru). Na druhý pohled zaujme svým hereckým talentem, který prý zdědila po své matce moderátorce Jitce Asterové, ale to je dost pochybná informace, protože Asterová žádný herecký talent nemá. Na třetí pohled si nezaujatý pozorovatel všimne, že i její názory na život vztahy a bytí nejsou jen trapná klišé. Jsou to spíše trapné inovace, které však mohou být inspirativní a občas i chytré.

Když během Semestru získáte silný kredit

Ačkoliv se Anča už v roce 2011 blýskla ve filmu Nevinnost a následně hrála v několika, ač méně kvalitních, filmech a seriálech, boom v popularitě zaznamenala až o pět let později (pro diskalkuliky: 2011 +5 = 2016). Zahrála si totiž v internetovém seriálu Semestr, který se zaměřuje na život a problémy mladých lidí, tedy lidí z Generace YZ. Seriál byl navíc ve velmi originálním formátu, kdy většina scén probíhala skrze videohovory přes Skype.

Její ztvárnění umělecky založené hipsterky Amálie vzbudilo v lidstvu zájem o její osobu a v nejrůznějších rozhovorech ji stavěli do pozice mluvčí nové generace a ptali se ji, jak moc je závislá na sociálních sítích a technologiích, a jak moc se ztotožňuje se svoji seriálovou postavou. Trapné otázky. Kudrnatá zrzečka si s nimi však velmi osobitě poradila a svou odpovědí poslala zpovídající redaktory, slušně, tak trochu do hajzlu.

Linhartová? To už je minulost 

Cože? Anča zemřela? Nebo už má to nejlepší za sebou? Ne-e. Anča má ještě slušnou řádku let své kariéry před sebou a dá se předpokládat, že ještě překoná své výkony ze Semestru. Co však skončilo je její příjmení. Pro ty, co rádi masturbují nad zrzkami, to bude malý šok. Anča se totiž v červnu 2017 provdala za chlapce, který se jmenuje Kameník – z Linhartové je tak najednou Kameníková.

Zde přichází na řadu menší ocenění jejího charakteru. Mnoho umělkyň, které si již vydobyly nějaké to jméno a dostaly se do povědomí, si často nechávají svá rodná příjmení, aby jim to neohrozilo kariéru. Pro Anču je větší prim láska a manželství, takže si natvrdo změnila příjmení. A to, i přesto, že její utajovaná svatba neplnila přední strany bulváru. Dá se tak předpokládat, že si lidstvo bude ještě nějakou dobu zvykat na to, kdo že ta Kameníková vlastně je.

Pohled na život jako pohádku

 Anča také vydala kuchařku pro mladé, a to hlavně z důvodu, že ráda jí a vaří. Najdete v ní levná, zdravá a rychlá jídla. Co je však možná zajímavější je, že Anča netouží po hvězdné a zářivé kariéře, prý ji sice hraní baví, ale nesnáší ten svět okolo. Jejím snem je mít statek, krávy, ovce a skvělý vztah s manželem. Také by ráda karavan, aby mohla náhodně cestovat po světě, když ji ovce omrzí. Nezbývá než jí fandit a v koutku duše trochu doufat, že se rozvede s Kameníkem, abychom my, její obdivovatelé, mohli přijet k jejímu zaprášenému bytu, naložit si ji do karavanu a odvézt si ji jako trofej na statek s dobytkem. Myslím, že by to nemuselo být špatný, hele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *